Bc. Liliana Marušáková

VÍCE O MNĚ


Mým celoživotním přáním bylo pomáhat lidem. Život mi ovšem ukázal, že nejdříve musím umět pomoci sama sobě. Naše rodina se rozpadla a já se vydala na vlastní pěst životem. Má pracovní kariéra byla vvbudovaná od píky. Pořád jsem cítila, že to stále není ono, že se mi nežije hezky a lehce, že se mi v životě stále opakují ta stejná schémata. Vyzkoušela jsem více metod osobního rozvoje až mě život zavál k Metodě JIH.

Od prvního setkání s Metodou JIH jsem měla jasno. Toto byl přesně ten směr, který mi pomohl. Uběhly 2 roky od první terapie a můj život se změnil od základu. Mé vnímání sama sebe se otočilo o 360 stupňů. Do mého života přišla láska, štěstí, hojnost, nová přátelství a nové sny, cíle a plány.

Dnes jsem certifikovanou Terapeutkou Metody JIH. Na vlastní kůži jsem zažila pomoc touto metodou a je to nejlepší, co mě v životě potkalo. Jsem člověk, kterého naplňuje podat pomocnou ruku, umí odstranit nepohodlí v životě klientů a těší se z každého dalšího krůčku s nadšením a zaťatými pěstičkami, že to zvládnete. Stát se Terapeutem Metody JIH bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Na základě svých zkušeností s touto metodou si pevně stojím za tím, že každý z nás může žít tu nejluxusnější verzi svého života. 

Kontakt

                Zastihnete mě na telefonu: +420 734 388 378 nebo na e-mailu: liliana.marusakova@gmail.com

Fakturační údaje:

Bc. Liliana Marušáková

Konstantinova 42, Praha 4, 140 00

IČO: 88850641

č.ú.: 2102047036/2010

Jsem také na Facebooku a Instagramu :)