Terapie Metodou JIH

Metoda JIH (Jasné Informace Hned emočním naciťováním) je absolutní špička v osobním růstu a rozvoji. Navrací člověka do jeho nejlepší formy života a učí ho s ním vědomě a jednoduše pracovat.

Vítejte ve světě nových možností

  • hledáte úlevu v těžkých, nebo složitých životních situacích?
  • chcete znovu najít či podpořit své zdraví?
  • chcete se cítit skvěle ve svém těle?
  • chcete dělat práci, která vás naplňuje a pustit do svého života hojnost?
  • toužíte po nových, upřímných a láskyplných vztazích?
  • zajímá vás osobní rozvoj a chcete se posouvat dál a objevovat své další možnosti?

Děje se vám právě teď v životě něco, co vás omezuje, ničí a devastuje? Bojujete se svým zdravím? Nevíte si rady s výchovou svých dětí? Trápí vás vztah nebo jste stále sami? Ve všech oblastech je připravena pomoc. Znovunaladěním se na vaší jedinečnost a láskyplnou energii se obnovuje vše, čeho jste součástí. Pomoc a naladění se na úspěch a prosperitu se vztahuje i na pracovní oblast vašeho života.

Cena

Terapie Metodou JIH - 60 min.

Terapii je možné provést on-line, telefonicky a samozřejmě také osobně

2.000,- Kč

Konzultace - 30 min.

Telefonicky či on-line

1.000,-  Kč

Chci změnit svůj život!

Reference, aneb co o mě říkají klienti?

„Měla jsem možnost seznámit se s metodou JIH, o které jsem ještě neslyšela. Každý máme v životě i temnější chvíle, řešíme bolestné zážitky, stojíme na rozcestí, nevíme, jak dál. Můžeme se buď utrápit nebo situaci přijmout nebo se postavit k životu jinak, vždyť se nám nabízí více úhlů pohledu. Jedním z nich je také metoda JIH a Lili:-). Nebuďte oběti, staňte se aktivním tvůrcem Vašeho života. Děkuji.“

Petra Tomášová

kouč artterapie


Já mám to štěstí 🍀, že mi do života přichází úžasné bytosti, lidičky, kteří se dokáží dostat do hlubších vrstev nás samotných a setkat se s nimi vnímám jako velký dar ❤️🙏🍀 Jednou z nich je i Liliana Marušáková , která pracuje metodou JIH.., která otvírá v lidech radost ze života , čistí bloky na nevědomé úrovni 🙏 Tohle setkání mne velmi obohatilo a odkrylo další vrstvy mé podstaty ❤️ Po tomhle setkání se mi v životě začaly dít další krásné věci , které jsem si ani nedokázala představit 🙏❤️🍀 Jsem v vděčná za tenhle očišťující proces 🙏 Děkuji Lili ze srdce.

Renáta Hamralová

čalounice

Terapii metodou JIH jsem poznala v podstatě náhodně. Bylo moc fajn, že Lili znám už dlouho a vím, že jí můžu věřit. Metoda je jedním slovem "jízda". Intenzivní, hluboká, plná a s rychlým efektem. Aniž bych cokoli řekla, bylo řečeno to, co já do slov neuměla dát. Minulost se prolínala s přítomností. Musím říct, že se mi po té nejhlubší stránce obrovsky ulevilo, jakoby ze mne odpadl těžký balvan. Úplně zmizel ten pocit, který mi zůstával v psychoterapii, že cítím pořád něco za tím vším, co řešíme. Jako bych kolem toho jen kroužila a hlavou, analýzou se to nedalo vyřešit. Měla jsem pocit, že mě drží nějaké okovy a najednou se rozpustily. Je to pro mne obrovský posun, skok a úleva. Po zkušenostech s kde čím můžu opravdu doporučit! Děkuji! ☺.“

Tereza Kantnerová

restaurátorka

"Lili je opravdu velmi dobrá terapeutka, srozumitelně mi vysvětlila jak metoda JIH funguje a jakým způsobem bude pracovat. Nebála jsem se svěřit se svými starostmi, terapii jsem věřila a už v průběhu se mi velmi ulevilo... úleva trvá doteď. Na Lili velmi oceňuji její poctivý přístup, obrovskou schopnost empatie a chuť pomáhat. Její terapii můžu vřele doporučit."

Jana Krmenčíková

Maminka na MD

"Když zavoláte Lili o pomoc, je to jako byste dostali bodyguarda pro svou vlastní energii. Sundá z Vás to, co k Vám nepatří s absolutní jasností a přesností. Nakonec Vás jako v rukavičkách opečuje láskou a podporou. Ať se ve Vašem živote děje cokoli, nikdy neztratíte na hodnotě. Lili je prostě člověk na pravém místě. Vřele doporučuji"

Nikola Usvaldová

Podnikatelka

„Po prvom sedení ešte nie som odborníkom, aby som vám podrobne opísala, čo sa za touto metódou skrýva, ale čo môžem povedať, že Lili ma ňou profesionálne previedla. A nebol to len profesionálny doprovod, ale aj ľudsky prístup a ochota mi všetko vysvetlovať. Spolu sme prišli na mnohé vnútorné bloky, ktoré si každý človek ukladá vo svojom podvedomí. Odpoveď prišla hneď, ako som položila otázku. Na svojich blokoch treba pracovať, ale je nesmierné úžasné, keď máte niekoho, kto vás vie nasmerovať a odhaliť aj to, čo ste doteraz o sebe netušili. Ďakujem Lili a teším sa na ďalšie sedenie..“

Janka Prochyrová

Kouč Feng Shui