O Metodě JIH

Metoda JIH je absolutní špička v osobním rozvoji. Je to jednoduchá, neinvazivní metoda, která vám jasně ukáže, kde je prvotní zádrhel v situaci, kterou aktuálně řešíte. Pomůže vám odstranit bloky, vědomá i nevědomá nastavení vaší mysli a ukáže vám možnosti kudy se ve svém životě ubírat dál. Nejste na život sami. Metoda JIH nevytváří závislost klienta na terapeutovi, naopak, klient si vždy stanoví sám, kdy chce ve svém rozvoji pokračovat. Díky této Metodě vám mohu předat, jak můžete sami vědomě tvořit svůj život, jak pracovat se svými myšlenkami a jak se ladit na tu nejlepší verzi života právě pro vás.

  • jednička v osobním rozvoji
  • 15 let objevování v rychlé, jednoduché a efektivní pomoci
  • vnímání svého života skrze intuici a její postavení jako hlavní zdroj informací 
  • JIH je návrat do nejlepší formy vašeho bytí
  • Metoda JIH neudělá nic za Vás. Jen vy můžete změnit svůj život. Ale jen odstraněním starého a nefunkčního můžete začít tvořit nové, funkční a prosperující

Metoda JIH je postavena na vnímání a cítění emočních rovin. Při pomoci se opíráme o vnímání toho, kdo jste a jak se v oblastech svého života cítíte. Terapeut této metody je certifikovaný a vyškolený autorkou metody a díky tomu vnímá ve své neutralitě to, co je pro vás omezením a co vám ubližuje. Nesoudí a nehodnotí, jeho úkolem je vrátit vaší energii do laskavosti a vnímání  lásky vůči vám samotným. Tím se mnoho situací a nepohodlí zjemňuje a vám se žije mnohem lépe.

Autorka Metody JIH

Jarka Matušková se osobnímu rozvoji a objevováním souvislostí života zabývá již 15 let.

Z celého svého poznání poskládala dohromady jedinečnou Metodu JIH - Jasné Informace Hned emočním naciťováním, které dnes předává na svých kurzech Terapeutům a Terapeutům  profesionálům Metody JIH. 

Metoda JIH má od roku 2015 svou ochrannou známku.

Zabývá se též službami pro firmy, kterým poskytuje poradenství, podporu v jejich dalších obchodních rozhodnutích a laděním energií pro zářnou budoucnost v rozvoji společnosti.

Jarka Matušková také šije neobyčejné šátky s příběhem, jako podporu pro jejich nositele. Originální doplněk, který vás ladí v energiích na to nejlepší pro vás.

Ani děti nezůstávají stranou, pro ty nejmenší má Jaruška připravené krásné Sloníky s příběhem, které pomáhají dětem s klidným spaním, překonáním těžkých rodinných situací a podporuje jejich jedinečnost.

Více o autorce Metody JIH můžete najít na: www.metodajih.cz nebo na jarkamatuskova.cz